18. YIL

Neden Erka Otomatik Kapı

Uzaktan kumandalı kapı ihtiyaçlarınıza uzun yıllardan beridir kaliteli ve etkin çözümler üreten firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Şirketimizin kurucusu 1990 yılından bu yana, tam 22 yıldır, otomatik kapı ve kapı otomasyonu konusunda yanlız bu konuda faaliyet göstermektedir. Türkiye'de yapılan ilk otomatik kapı sistemlerine imzasını atmıştır. 22 yılda sayısız ve binlerce otomatik kapı çeşitinde henüz kimsenin bilmediği otomatik kapılar yapmış ve halen kullanılmaktadır. İstanbul Etiler'de dünyada bir ilk olan üstüste motorlu çift kayar birbirinin içinden geçen otomatik kapıyı yapmış henüz bir örneği daha yapılmamıştır. Tam bir mühendislik harikasıdır. Amasya ilimizde 7 tonluk hangar kapılarını teleskopik olarak otomatik çalıştıran tek kişidir bir örneği daha yoktur. Ayrıca Şirketimizin en az 10 yıllık uzman personeli kayma imkanı olmayan yerlere otomatik kayar kapı yapmıştır ve halen bir çok yerde kullanılmaktadır. Firmamız bu tür ekstrem konularda eşsiz bir bilgi ve tecrübeye sahip geniş bir bilgi bankası ile hizmet vermektedir. Buraya bu kapı olmaz diyenleri bir kenara bırakın. ERKA otomatik kapı şirketini arayın. İmkansız diye bir şey yoktur. Otomatik kapı sektöründe yapamayacağımız otomatik kapı yoktur. Gerçek tecrübe ve uzmanlıktan siz de yararlanın. Firmamızda her türlü proje TSE ve/veya uluslararası DIN normlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Gerek proje esnasında gerekse de proje uygulandıktan sonra müşteri ilişkilerimiz her zaman tutarlı olmuştur. Para kazanmaktan çok hizmet etmeyi ilke edinen Erka bu anlamda pek çok başarıya imza atmıştır. En büyük başarımız ise saygın bir müşteri kitlesi edinmiş olmamızdır. Bize göre kalite belgemiz bir firmanın imzaladığı sertifika değil müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız da bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Tüm müşterilerimize bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Erka Yapı ve Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti.

-----------------------------------------------------------------------

Uzaktan Kumandalı Kapıların Kullanıldığı Yerler

Uzaktan kumandalı kapılar özellikle lüks sitelerde veya şahsi binalarda kullanılan ve güvenliğin sağlanmasının yanında kullanıcıya büyük kolaylıklar getiren bir platformdur. Bu kapı kullanılarak insanlar arabalarından inmeden bu kapıları açabilmekte ve bu noktada çok büyük kolaylık sağlamanın yanında güvenlik açısından da örneğin, istenilen yere bu kapılar konularak sadece kumandası olanların bu yerlere girmesi sağlanabilmektedir.

Uzaktan kumandalı kapı bir mekanik sistem olup kullanıcı uzaktan kumandasına basması sonucu kapının başındaki elektronik sitem devreye girerek mekanik sistemin açılmasına ve kapanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sistem ile belirli mesafeden kapılar otomatik olarak açılabilmekte ve kapanabilmektedir.

Bu kapılar daha çok güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Örneğin, sadece belirli araçların girmesine izin verilen siteler, otoparklar ve kamu kurumlarının bahçelerinde bu sistem daha çok tercih edilmekte ve yabancı, istenmeyen araçların bu yerlere girmesine bu sistem ile izin verilmemektedir. Bu kapıların kullanılmasındaki diğer önemli bir avantaj ise kullanıcıya kullanım kolaylığı getirerek arabalarının içinden kapıyı açabilmelerine ve kapatabilmelerine imkân vererek gereksiz yere zaman kaybından insanları kurtarmasıdır.

Kaynak: http://www.erkadoors.com © Copyright Makaleyi izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Erka Yapı ve Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti. - 1999
sevenbilisim.